| ElecktroFloweR a întrebat:

Hei TPU, Sony Xperia SL sau iPhone 5?
Si o alta intrebare, un program de modificat vocea?

8 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Sony mai bun la pret... iphone este scump la pret din cauza la nume...

| sebykz a răspuns:

Salut, dintre cele 2 as opta pentru iPhone 5, si la program de modificat vocea, nu stiu la ce te referi. pentru calculator sau telefon?
Si o alta intrebare, un program de modificat vocea?

Sau daca te referi, la vocea normala sau program care iti face vocea "like a star", daca vrei unul cu care iti modifica vocea cand canti, iti recomand Songify, este fun si este cu tot cu sunet

| ElecktroFloweR explică (pentru sebykz):

Ma refer la un program pentru laptop care sa iti schimbe vocea nu neaparat cand cant, sa o modific intr-o inregistrare, vorbind, sa o "modelez" ca sa zic asa, sa o fac sa nu semene cu a mea, sa nu fiu recunoscuta.

| sebykz a răspuns (pentru ElecktroFloweR):

A, oki, o sa revin, daca nu uit, sa iti spun unul!

| sebykz a răspuns:

Clownfish este un program bun, dar si asta :
http://www.portalroman.com/......-1924.html

| ElecktroFloweR explică (pentru sebykz):

Nu merge sa il descarc. sad

| sebykz a răspuns (pentru ElecktroFloweR):

Pai cauta Crownfish si ia-l!

| anonimuta123456789 a răspuns:

Sony xperia