| SweetiMary a întrebat:

Urgent! De aseara a aparut o problema....nu mai îmi arata cardul de memorie nimic în telefon...sunt super speriata.3k de poze...amintiri,video..melodii să le pierzi e greu! Am scos și am bagat cardul de 1000 ori și îmi spune că "ati introdus un card ce contine erori doriti să îl reparati?" Dau da și zice că operatiunea a esuat. Inainte cand dadeam reparare își revenea acum nu...am restartat tel (am scos bateria din el) la fel..sunt speriata! Ce pot face? Ajutor vă rog,e grav, pierd tot sau?.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Conecteaza cardul la un pc cu ajutorul unui adaptator si foloseste un program de recuperare.

| FlorinCiokan a răspuns:

Baga card-ul in alt telefon si vezi pe ala merge. Sau baga-l intr-un adaptor si adaptorul in laptop si vezi ce ai pe card.