| Buldog1 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu sa stiu daca se merita telefonul acesta la pretul de 150 lei uitati un link : http://dieseltime.ro/ceas-adidas-originals-santiago-ADH2 653 nu raspundeti daca nu stiti.

4 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

Niciodata sa nu cumperi o copie indiferent cat de ieftin ar costa!

| Lindoro a răspuns:

Nu cumparati decat originalul.Or cat de ieftin ar costa o copie nu merita!

| cristinabya a răspuns:

Sigur ca da si apropo e doar o oferta nu te gandi la pret! E un iphonde 4S si e original! Nu anseamna ca... pretul lui este de 150 de lei este bun! Chiar sa ti=l cumperi! Funda te rog happy

| hp8510p a răspuns (pentru cristinabya):

Cum dracu sa fie original cand este dual sim si scrie si "REPLICA"in descriere?