| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Heii.
Am de ales intre HTC Desire X sau Samsung Galaxy S Duos.
Care este mai bun?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da si tu cu banu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Neata. Imi pare rau, desi eu sunt...cel mai 'inrait' fan al HTC-ului, va trebui sa zic Desire X...
Marele dezavantaj al Samsung-ului este Procesorul..pacat ca este single-core.
S Duos
+Camera Frontala
+Upgradable To JellyBean
+Samsung (totusi.)

Desire X
+Ecran (Super LCD vs TFT)
+Dimensiuni
+CPU
+GPU (Adreno 200 vs 203) (desi ambele sunt proaste.)
+Baterie (1500mAh vs 1650mAh)

Chestia e ca nu sunt mari diferente intre cele 2 telefoane. daca chiar ai nevoie de Dual-Sim, ia-ti Duos-ul! Daca nu, X.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Htc Desire X! telefoanele dual-sim de la Samsung nu sunt bune! Oricum HTC-urile sunt mai bune ca Samsung-urile!

| greatLOL a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos! Se vede mult mai colorat, mai viu, mai clar! Am unu laughing
HTC am avut unul mai slabut Desire S nu stiu cum si nu mi-a placut tongue Eu zic S G Duos

| NotToday a răspuns:

Samsung e o firma mai serioasa.

| Flynn2001 a răspuns:

Samsung

| 3my098 a răspuns:

Eu unul merg pe Samsung.

| Stormwatch a răspuns:

HTC Desire X

| aaandreeasss a răspuns:

Samsung galaxy s duos. HTC e o chinezarie

| SC0rP1ON a răspuns:

HTC Desire X e de 3 ori mai bun. Nu te lua dupa firma, specificatiile conteaza.

| madalainaaa a răspuns:

HTC Desire X