| Oanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am Nokia Lumia 625 si am destulă memorie cat sa îmi instalez unele chestii si totusi cand încerc sa le instalez zice ca e o eroare. De ce?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

E cam greu să îmi dau seama, dar dacă telefonul este încă în garanție, poți merge cu el la Orange, Vodafone sau Cosmote să ceri părerea unui specialist.
Depinde și ce dorești să instalezi, în caz că e ceva de pe Internet posibil să ai setată opțiunea care nu permite downloadarea fișierelor de pe pagini necunoscute.

O seară plăcută!

| Silent3025 a răspuns:

Anumite chestii? adica ce? daca instalezi aplicatii e posibil sa nu fie compatibile. Si la eroarea aia nu scrie doar : "Eroare", ce scrie mai exact? ca sa-ti dam si noi un raspuns exact.

| Oanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică:

Păi spune eroare și niște numere pe acolo. Pff gen instagram instasize whats app.