| anonim_4396 a întrebat:

Heii happy, am un Allview V1 Viper S de 7 luni și de câteva zile îmi tot arată la iconița de la mesagerie (1) >- cică am un mesaj necitit, culmea, când mă uit la conversații, nu spune că am vreun mesaj necitit. Am și conversații codificate, m-am uitat și acolo, nimic. Și când am blocat telefonul și dau să desenez modelul de deblocare îmi apare "1 mesaj necitit.". Ce să fac să nu-mi mai apară?!

1 răspuns:
| iepurascufundita a răspuns:

Poti sterge toate converastiile si mie mi s-a intamplat acelasi lucru la un Allview P5