| stefiodette a întrebat:

Heii! Care telefon funcționează mai bine : Samsung Galaxy S lll Neo sau Samsung Galaxy A3?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Samsung a3 e bun dar nu recomand si varianta a 5 pentru ca are baterie mai mare, memorie mai buna ram vezi si de Samsung j5, apropo isi recomand varianta gold bafta

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......rv772a.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

A3 în mod clar funcționează mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A3

| Adminul000 a răspuns:

A3 Clar big grin

| AlexSamp32 a răspuns:

A3.Și eu am și e bun

| SweetiMary a răspuns:

A3! Pupici