| AcadeaAnonima a întrebat:

Heii big grin Mai am o intrebare,la care astept cat mai multe raspunsuri,bineinteles ca pe cel mai bun il voi recompensa cu o fundita mare de tot :*
Deci,intrebarea suna cam asa : Cine stie o aplicatie, cum e PhotoShop, in care sa editezi fotografii? Sa fie pentru android. Am gasit ceva gen, PicsArt, doar ca imi trebuie mai performant.Adiica sa poti modifica cosurile,sa te faca mai slaba, etc.Nu va ganditi ca vreau sa-mi editez propriile poze, dar am nevoie urgent.
Multumesc happy

4 răspunsuri:
| AntiHero a răspuns:

Incearca Aviary sau Photoshop pentru telefon ( ambele le iei gratis din market) happy

| AcadeaAnonima explică:

Cornelia Alina 1999, am incercat si Pixlr Express...dar e mai complicat si nu am gasit functiile de care am nevoie.Ma poti ajuta? Bineinteles, daca stii si tu sau daca are.

Si Soryn123, Photoshop-ul de care spuneai cum arata? Sau cum se numeste? Exact asa : "PhotoShop"?

| Cornelia_Alina_1999 a răspuns:

Pixlr Express este foarte buna

| Emma_Emily_1999_7kU4 a răspuns:

RETRICA- e cea mai bunawinking