| o0DarKneSs0o a întrebat:

Heii pai. o iau pe scurt.

Deci ar fi foarte amabil daca mai ajuta, Deci am un telefon Samsung Galaxy Mini GT-S5570I, versiune android 2.3.6, si problema este internetul.

Pai mi-am activat optiunea aia pentru o saptamana internet gratis, bun mi-a mers o zii si dupa nu a mai mers. Am incercat sa imi fac setarile automate, degeaba, iar la app store (Magazin Play) tot nu merge., iar cand intru la Internet imi spune Web page not available si la toate imi face asa dar pot decat sa ma conectez la m.orange.ro [doar atat]. Va rog ajutati-ma, cel mai bun rasp. primeste like + funda si ce doriti puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cel mai probabil ai consumat traficul din optiune. Dupa terminarea celor 100MB, nu mai poti deschide decat destinatiile nelimitate, in speta, m.orange.ro. Iti recomand sa iti activezi o optiune de date din lista de aici : http://www.orange.ro/prepay/internet-pe-mobil/index.html sau daca ai sub 26 de ani pe cele de aici : http://www.orange.ro/young/ppy-young-ro.html.

Cu stima,
Orange Helper

1 răspuns:
| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

Pai eu nu ma prea pricep la telefoane.dar zic ca ar trebui sa mergi la un magazin Orange sau Vodafone sau pe ce retea esti..nu cred ca conteaza si poate te vor ajuta...e o idee.