| SweetGirl1303 a întrebat:

Heii TPU am nevoie de ajutorul vostru. pentru inceput am telefon Samsung galaxy s3 si acum cateva saptamani am descarcat o tastatura cu emojii. a mers cat a mers iar apoi imi apara un mesaj cand voiam sa trimit emojii,, mesajul poate fi deterioarat pe acel dispozitiv " dupa ceva timp nu ma mai lasa sa trimit nici diacritice... va rog mult spuneti-mi o tastatura cu emojii dar sa fie buna, sa meaarga sa le trimit prin mesaj nu sa ii apara semnul intrebarii celui care ii trimit mesaj, si cum rezolv chestia cu diacriticile

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

SwiftKey.

| SweetGirl1303 explică:

Nici una nu-mi merge. alte obtiuni?

| David_Hotca_1995 a răspuns:

Uite iti spun eu una are si sunete si teme, si eu am S3 si o folosesc,, Tastatura iKeyboard''! Miai putea da o fundita big grin