| Pandamicuț a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare la care sper sa aiba cineva raspuns. Mi s-a actualizat whatsapp-ul si nu imi plac noile emoticoane deloc. As vrea sa actualizez o versiune mai veche a acestuia. Stie cineva cum? Dau funda❤

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate vechile versiuni nu mai sunt disponibile si nu ai cum sa revii la ele!
Mai deverem sau mai tarziu, versiunea noua se updateaza automat pe toate conturile, imediat cum te loghezi.
Nu-ti plac emoticoanele de la whatsapp, nu-l mai folosii! Este optiune a ta, ori accepti ce ti se ofera gratis ori pleci de pe site-ul lor.