| MădălinaDaniela20 a întrebat:

Heii TPU! Am un Htc One si de ceva vreme am observat ca pe zi ce trece creditul meu nu mai este,, intreg". Aplicațiile mele își dau update chiar daca nu sunt conectata la rețeaua Wi-Fi astfel încât mănâncă din credit. Cum pot seta telefonul pentru a da update aplicațiilor doar cand sunt conectata la Wi-Fi? Va rog sa imi explicați pas cu pas. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Trandafirii a răspuns:

Mergi pe google play si glisezi din capătul ecranului spre dreapta, si dai la setări după care bifezi ceva cu actualizați automat aplicatiile numai prin wi-fi

| MădălinaDaniela20 explică (pentru Trandafirii):

Multumesc, multumesc, multumesc laughing >big grin

4 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Nu, nu trebuie wi-fi la credit