| ZuZaUatDăFac a întrebat:

Heii TPU! happy Am un Samsung Galaxy S3 Neo şi nu ştiu ce i-am făcut, dar mi-a dispărut luminozitatea din bara de norificări, dacă ştiți la ce mă refer... şi vreau să m-ajutați dacă ştiți cumva cum o pot adăuga înapoi, pentru că-i mai uşot de setat luminozitatea de-acolo decât din setări. FUNDIȚĂ!

Răspuns Câştigător
| 1AngryMan a răspuns:

Da,intra in setting >device>notification panel > si pacolo ar trebui sa gasesti sound& brightness sa fie bifat

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Inchide si reporneste telefonul.

Răspuns utilizator avertizat