| AleLoves a întrebat:

Heiii TPU am Nokia asa 200 si as vrea sa imi personalizez cat mai mult telefonul voi ce smecherii aveti la telefon la fel ca al meu? Adica ce coduri de exemplu cum ii parola...persoanalizare taste etc. voi ce mai stiti cred ca m-am facut inteleasa scuzati categoria...happy

1 răspuns:
| Anutzzzaaa a răspuns:

Pai poti sa ii blochezi atstele de la setari, poti sa umbli la ectan. Intra la setari si ia fiecare categorie in parte si vezi ce mai poti schimba happy