| SimoonaD a întrebat:

Hello! Cum se incarca telefonul cel mai repede: prin usb conectat la pc s-au bagat in priza, normal, cu incarcator?

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La priza, logic! USB 2.0 livreaza 500ma, iar USB 3.0 max 900ma in anumite conditii! Puneti mana si cititi!

| gelu1970 a răspuns:

In priza

| MskDesign a răspuns:

Cu incarcatorul.La pc incarcarea este foarte lenta.

| Pardelian a răspuns:

Usb-ul de la calculator incarca la 1 amper Samsung la priza incarca cu 0.7 amper si iphone cu 2 amper-tot priza. deci in teorie Samsung mai repede la calc si iphone la priza

| Roby_Miklos_1999 a răspuns:

Il bagi in priza...

| BigEgo a răspuns:

Toate metodele folosesc acelasi tip de intensitate a curentului electric. happy Alege oricare metoda.

| Smile0212 a răspuns:

Mai repede se încarca bagat în priza. Daca îl bagi în Usb (bateria laptop-ului trebuie sa alimenteze și laptopul și telefonul, deci va fi mai greu)
Deci mai repede cu priza;-)