| littlecookies a întrebat:

Hello. Dintre grand prime, j5 si a3, care Samsung e mai bun? Ma refer mai mult la memorie si la calitatea si claritatea pozelor. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......z8u10q.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar A3 e mult mai bun.

| E99 a răspuns:

Ambele sunt bune, in specvial modelele din 2016 ( in luna asta o sa apara).
Oricare dintre e bun, sunt cam egale la tot, asa ca alegerea e la tine, care design iti place mai mult.( ps. a3-ul rupe la viteza de net pe langa j5, care e cam praf in comparatie cu acesta)