| Maria-Alexandra_Popescu_1995 a întrebat:

Hello,TPU! Am un telefon Huawei HB4J1 si cand vreau sa fac poze adica sa intru la camera imi scrie,, modul camera nu este pregatit pentru functionare "
De ce imi apare asa si nu pot face poze?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

HB4J1 este codul bateriei dar vezi daca mai ai loc in memoria telefonului.

| Sebi200000 a răspuns:

Buna, probabil ca nu ai memorie, dar daca ai si nu merge inchide telefonul si porneste-l.

| 24Rares24 a răspuns:

Buna sunt Rares eu nu am mai patit asta niciodata ori edin cauza memoriei ori ai setat ceva la camera din greseala ai intrat la setari?