| anonim_4396 a întrebat:

Hellooo stie cineva cum doamne-iarta pun muzica pe telefon e un alview e4 lite am bagat usb in toate felurile posibile si niente frate nimicuta dar poze pot sa pun
si daca pun muzica zice ca se copie dar apare 1, 2 melodii doar nu toate dar nu merg sa le dau play
va rog daca stie cineva sa raspunda dau funda si orice vreti voi happy

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu trebuie absolut nimic pe telefon. E posibil ca pe pc sa nu ai instalat driverul USB. descarca slim driver si vezi cred ca iti gaseste driver-ul si il poti instala.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai cand bagi USB-ul trebuie in sa iti apare ceva in Telefon sa bifezi o metoda. Alege Data Storage sau ceva Transfer Date. Dar la mine si prin poze mergea... Dai un reset la setarile din fabrica daca nu reusesti.

| TheHobbitNZ a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Nu merge in nici un fel nu trebuie un driver ceva pe telefon ca sa mearga?

| FlorinCiokan a răspuns (pentru TheHobbitNZ):

Nu trebuie absolut nimic pe telefon. E posibil ca pe pc sa nu ai instalat driverul USB. descarca slim driver si vezi cred ca iti gaseste driver-ul si il poti instala.

| TheHobbitNZ a răspuns:

Imi apare muzica cu videoclip in galerie la fotografii dar nu apare depoc in my music unde sa dau play la muzica nu apare deloc si cand ca o copii imi zice pe laptop ca se copie dar : you may copy this file but you wont be able to play the file. ceva de genu