| Anonim678903 a întrebat:

Helohappy am si eu o problema am un telefon Lg L70 si i s-a blocat tastatura imi arata tot timpul : tastatura LG s-a oprit, dar acum nu stiu cum sa il mai deschid ca am parola la telefon iar cand dau sa o introduc nu imi mai apare tastatura. Ce ar trebui sa fac? pls help

Răspuns Câştigător
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Poate fii de la soft. Tine apasat pe butonul volum in sus si butonul power(de unde il deschizi si il inchizi) sau butonul de volum in sus su butonul home.Asa ii dai resetare din fabrica.Atentie! Ti se sterg toate datele din telefon.

| Anonim678903 explică (pentru Edy_Mihai_Eduard_1980):

Am inecrcat dar nu merge, doar se inchide telefonul

2 răspunsuri:
| mariatzlovemusic a răspuns:

Daca stii pe cineva care se pricepe la de astea il intrebi pe el si daca nu intreaba un profesionist