| AGirlWithDreams a întrebat:

Help am o tableta evolio x7 si am lasat-o la incarcat 3 sau 4 zile acum incerc sa o deschid si imi apare logoul evolio si apoi se inchide

Răspuns Câştigător
| AnKuXor a răspuns:

S-a dus softul. Vorbim pe skype si rezolvam imprreuna?
ancusor_vodafone

| AGirlWithDreams explică (pentru AnKuXor):

Nu am cont pe skipe mai de graba pe facebook somoiag alexandru

| AGirlWithDreams explică (pentru AGirlWithDreams):

Sau wathapp

8 răspunsuri:
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Cel mai probabil s-a stricat bateria din cauza presiuni, tinand cont ca ai tinut-o la incarcat 4 zile, Firmele gen Evolio folosesc bateri foarte ieftine si de proasta calitate! Mult succes!

| AGirlWithDreams explică (pentru Robert_Emanuel_Nagy_1998):

Si cat cat costa sa o inlocuiesc

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns (pentru AGirlWithDreams):

Nu stiu exact dar cel mai probabil 30-50 de lei, dar exista si posibilitatea sa fie de la software incearca mai intai sa probezi o baterie, apoi sa o cumperi, si vezi ca la foarte multa lume lea explodat bateria la tabletele evolio, iti rocomand sa ai grija cu ea!

| AGirlWithDreams explică (pentru Robert_Emanuel_Nagy_1998):

1 nu are baterie detasabila
2 o am din 30 iunie 2015
3 le-am timis e mail la cei de la evolio
4 cat costa softul?

| AnKuXor a răspuns (pentru AGirlWithDreams):

E gratis de pe net daca il gasim softu.

| AGirlWithDreams explică (pentru AnKuXor):

Am rezolvat acum se incaeca de la laptop