| DoarEu291 a întrebat:

Help! Am un Samsung C3222 ce cred ca s-a stricat.Nu se mai aprinde deloc! De obicei se aprindea led-ul de la touchpad! Ce sa-i fac? Trebuie resoftat? Cum se resofteaza daca nu se aprinde? Trebuie schimbata bateria? E "mort"? Va rog frumos! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

1 răspuns:
| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Pai nu stiu atat de multe in repararea telefoanelor, dar oricum iti recomand sa pleci la o reparatie de telefoane laughing Bafta!