| Niko_Malish_1996 a întrebat:

Help! Mi-am schimbat ecranul la iPhone 4s, si dupa asta am observat ca daca sun pe cineva nu il aud, el ma aude iar eu nu, pot vorbi doar la difuzor sau câști. Se poate de schimbat? Sau se poate de reparat?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el unde l ai reparat si spune le problema apărută, poti vorbii doar in difuzor sau câști(sau gîștilaughingrolling on the floor glumesc să nu te superi, mi a plăcut, exprimarea ta, esti fată?