| Popescu_Cristina_1988_9o20 a întrebat:

Help TPU! S-a blocat magazinul de pe telefon (Nokia lumia 520). Mai exact, atunci cand intru in magazin, scrie ca sunt probleme la finalizarea cererii si apare un cod. Cine ma poate ajuta, multumesc!

1 răspuns:
| Gabriel_Gaby_1999 a răspuns:

Asa am patit si eu, am lumia 530, e din telefon, nu o sa-ti mai mearga nicio aplicatie dupa 2-3 zile.dai resetare telefon dar sa iti tii minte contul de micrsoft! ca dupa ti-l cere si asa va merge dupa, nu ai ce sa-i faci altceva decat reset de duci la setari din dai la "despre " si acolo e resatare telefon! Funda?