| Ramo137 a întrebat:

Hey. Am primit un s3 de ziua mea si de cand sunt conectata pe net prin wi.fii mergea bine. Dar dupa o sapt.doua a inceput sa se conecteze o secunda apoi sa se deconecteze. incontinuu. Vi s.a intamplat asa ceva?

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Daca ai garantie la telefon mergi cu el la garantie, explica-le problema si vezi ce zic si ei.

| BarboseluSabin a răspuns:

Mi s-a intimplat si mie la fel dar cu un alcatel.reseteaza telefonul si mai incearca odata sa te conectezi, la mine a mers succeswinking