| DeDe098 a întrebat:

Hey! Am si eu o nelamurire... am tot vazut ca unii pot adauga la comm-urile/status-urile de pe facebook sau la msj normale diferite "mini-semne" sa le zic asa,gen buze,stelute,prajituri, ochelari de soare etc(din acelea mci si doar alb-negru. Nu stiu cum sa le descriu altfel). Eu am un galaxy s3...trebuie sa descarc vreo aplicatie sau le am deja in tel?
Thnx!

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Hei! Cred ca te referi la chestia noua cu feeling. Poti pune in timpo ce postezi de pe telefon, apasand pe o fata zambitoare unde ai aptiuni cu adauga fotografii in postare, etc. Funda?

| DeDe098 explică:

Nu nu este ce zici tu, am descopedit intre timp. Se numesc emoji. Ms oricum