| shizuma a întrebat:

Hey! Am un Samsung galaxy s4 iar de curand si-a facut un update si nu imi mai apare playerul muzical pe ecranul de blocare...inainte imi apareau iconitele alea pt pauza, next sau previous pe ecranul de blocare dar acum nu...am umblat la toate setarile posibile dar nu am gasit nimic care sa ma ajute..cum as putea sa am iar playerul pe ecranul de blocare?

1 răspuns:
| adagioanonim a răspuns:

Poti sa incerci alt player, stiu ca poweramp si jet audio au acele comenzi pe ecranul de blocare.