| deyadedede a întrebat:

Hey! Am un telefon Allview X2 Soul Mini si am nevoie de ajutor! Am avut probleme cu difuzorul(atunci cand vorbeam la telefon nu il auzeam pe cel cu care vorbeam),l-am dus la service,iar cand l-am aprins am gasit o iconiti pe ecran,am crezut ca cei de la service au instalat programul! La cateva zile dupa aceea,atunci cand il conectam la internet,telefonul descarca programe,in timp au inceput sa imi descarce tot felul de programe,in special cu filme pentru adulti,sa imi afiseze tot felul de reclame si sa se restarteze! Telefonul a fost resoftat,repornit de ceva ori si l-am dus din nou la un service,un domn de acolo mi-a sters programele,in afara de unul care nu poate fi sters! Celelalte programe descarcate sunt dezactivate si oprite fortata,dar,in continuare, mi se descarca programe in telefon si imi afiseaza multe reclame! Va rog sa imi spuneti ce pot face! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Idkidk a răspuns:

Salut!
Ce coincidenţă! Şi eu am un Allview x2 Soul ( nu mini ), şi am avut aceaşi problemă, uită-te la aplicaţii care rulează, şi spune-mi dacă se află Engriks acolo! Dacă se află acolo, îţi zic eu ce să faci!