| elena999 a întrebat:

Hey! As vrea sa iau Samsung galaxy s3 mini pe abonament. Poate sa-mi spuna cineva cat trebuie sa platesc lunar si cat trebuie sa dau la incept?
P.S.:Mentionez ca sunt pe Vodafone.

1 răspuns:
| andreyy96 a răspuns:

Buna! Depinde de ce abonament vrei :
- mega national 15 cu 750 minute nationale, nelimitate sms-uri in orice retea si 200 mb trafic, asta e 15 euro pe luna si dai 154 la inceput
- red 29, ai minute si sms-uri melimitate in orice retea, 750 mb, dai 30 de euro lumar si 49 pe telefon initial.
Parerea mea este ca mai bine il iei liber de retea, de pe eMAG, okazii.ro, telefonul.tau, il gasesti in jurul sumei de 1000-1200 lei