| SCHALKE a întrebat:

Hey. As vrea sa imi cumpar un telefon pana in 500 lei si sunt cam zapacit. am vazut mai multe telefoane pe Emag si am fost impresionat de Nokia Lumia 520. lumia 520 e un telefon bun? Are lag? Da rateuri? Jocurile din XBox se cumpara sau sunt free? De unde se descarca apps si jocuri? Xbox, Nokia store, windows store? Cat tine bateria? E un telefon din gama "Best-Buy"?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Lumia 520 e un telefon bestbuy.
Lag nu are, deoarece windows phone e bine optimizat. Rateuri, nu prea, depinde la ce te referi.Jocurile insa in general costa, sunt putine gratuite, insa majoritatea costa 4 lei, deci nu e o avere. Jocuri descarci fix de unde ai zis tu. Bateria tine normal as zice(Tine cam cat la un s2+ sau la un s3 mini asta daca vrei comparatie).

2 răspunsuri:
| Vio199 a răspuns:

Since mie una nu-mi plac telefoanele Nokia Lumia. Ti-as recomanda sa mergi pe Samsung sau Sony. big grin