| bibiamaria a întrebat:

Hey. As vrea si eu cateva pareri despre Iphone 6 S gold...ma poate ajuta si pe mine cineva, va rog?

2 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Merita, e un telefon foarte bun. Parerea mea e ca e ideal sa il iei cu o memorie mai mare de 16gb pentru. ca e posibil sa nu iti ajunga.
Nu e chiar asa sensibil, eu il port fara husa/folie si in 6 luni nu a prins nicio zgarietura.

Nici Androidul de pe ultimele terminale nu se blocheaza, iar S7 are cea mai buna camera foto momentan.

| Kazek a răspuns:

Eu am iph6 dar pe gold rose. E un telefon destul de bun, nu se blochează ca la Android și face niste poze superbe. Este un telefon mai pretențios la lovituri si are nevoie de o husă bună. Dar sunt si telefoane mult mai bune la prețuri mai mici cum ar fi Sony sau HTC.
Sper că te-am ajutat.