| Toma_Cosmin_1997 a întrebat:

Hey care e cel mai bun smartphone pana in 500 lei de pe piata

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy Trend Plus
Nokia Lumia 530
Sony Xperia E1
Gigabyte Gsmart Rey R3

| viotedy a răspuns:

Allview p6 life sau Sony experia E1.Nu lua prestigio, gsmart sau utok.

| Danielllz a răspuns (pentru viotedy):

Si ma rog ce ai impotriva la Prestigio? Ai avut macar un produs de la iei sa iti dai cu parerea, ori pur si simplu nu iti place tie?

| viotedy a răspuns (pentru Danielllz):

Am un prestigio, nu-mi dau cu parerea.Sunt jalnice.

| Danielllz a răspuns (pentru viotedy):

Da, are doar 2 produse (smartphonuri) jalnice, asta nu inseamna ca sunt toate, gen Apple, daca are iphonu praf ( 6 ala de se indoaie stiti voi) nu inseamna ca ipda-ul e prost tongue dar Pretigio 5453 e foarte ok tongue

| viotedy a răspuns (pentru Danielllz):

Norocul tau.Eu l-am trimis in service, pana la urma l-am abandonat.

| Danielllz a răspuns:

Iti recomand Prestigio 5453 (pret pe la 500 lei cum spui tu, nu ca P6) rezistent, bun, nu are lag, la jocuri se descurca excelent, android 4.4 baterie mare, camera mediocra (na la banii astia nu te astepti la camera de iphone 6) ...acum mai uita-te si tu ...si a 2 recomandare ar fi un Overmax EXPI 1.2 dar pe acesta nu l-am testat cu toate ca imi plc mult cum arata si cum s-ar misca, acuma tu decizi.

| Toma_Cosmin_1997 explică:

Hey dar utok 500Q HD ce are