| TwilightAliceCullen a întrebat:

Hey ce aplicatie sa folosesc pentru a downloada muzica pe telefom? (Are android) happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Magazin play din telefon si scrie la cautare mp3 music downloader.Descarca una din aplicatii si poti descarca muzica cata vrei.Dar iti recomand sa faci asta cu wi-fi. Daca nu dispui de multi mb.Se vor termina repede.Si nu cred ca vrei sa faci cost suplimentar la factura.

| LTAA a răspuns:

Youtube-mp3.org

| piratuu a răspuns:

Descarca music maniac de pe play store.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Incearca snaptube, e super, poti descarca orice (se descarca de pe chrome nu se gaseste in magazin play)

| MamaNegri a răspuns:

Descarca de pe net. Cauta numele melodiei si apoi scrie zippy share.bafta!

| DifferentKidd a răspuns:

Hey, dacă ai internet pe telefon intră pe site-ul hulkshare.com și poți descărca muzică dar o poți asculta și direct de pe site.O zi bună în continuare!

| 789asd a răspuns:

Intra in magazin play si cauta aplicatia "zaycev'' e o aplicatie foarte buna

| Chsattidjtzkg a răspuns:

Intra pe magazin play si cauta "Download free music"