| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce telefon imi recomdati dintre Samsung Galaxy S4, Iphone 5, Samsung galaxy S5.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

La performante, S5-ul este un pic mai sus fata de S4 in camera foto si procesor. Display-ul este acelasi ca si pe S4, dar cu 0.1'' mai mare. Mi se pare o porcarie totala fingerprint pe S5, au vrut sa copieze de la Apple, dar nu prea le-au reusit, senzorul nu functioneaza asa cum ar fi trebuit cateodata trebuie sa te chinui sa deblochezi telefonul pe fingerprint. Singurul dezavantal al lui S5 fata de S4, este grosimea, care in loc sa fie mai subtire fata de S4, el este mai gros. Nu se prea observa acest fapt, dar nu da bine pe hartie.
Despre iphone ce pot sa zic, un telefon performant, cu un sistem de operare eficient, fluent, foarte ok. Singurul dezavantaj al telefonului, este pretul foarte piperat. Iti recomand cu cea mai mare incredere sa te duci catre S4. Pentru diferentele de performanta poze, si optiunile in plus, nu se merita sa te duci catre S5 ( asta deocamdata ) Mai are S4 cativa ani pana se va rablagii din punct de vedere hardware, asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji.

Bft! happy

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Merci

9 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

Galaxy S5

| RobertSteaua02 a răspuns:

Samsung Galaxy S5!winking Funda?

| QweRty777 a răspuns:

Deci s4 e scos direct daca l-ai pus si pe s5 si dintre s5 si iphone as alege s5 pentru ca este mai bun

| QweRty777 a răspuns:

Parerea mea

| StefanOctavian a răspuns:

Samsung Galaxy S5winking

| rarya a răspuns:

Eu zic sa alegi Iphone 5 este cel mai performant dintre toate

| Keppa a răspuns:

Serios, de ce ai face comparatie intre Galaxy S4 si Galaxy S5?
Raspuns : Iti recomand in numele tuturor `Samsung Galaxy S5`
Funda?