| c05m1n3l a întrebat:

Hey...Cum se configureaza "Familia mea" pe Windows Phone ...am Nokia Lumia 530? *Funda cel mai explicit raspunswinking

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa păţeşti când treci vârsta sub 18 ani :(

Metodele ( care te ajută să "scapi" de configurare ) amintite de @andreyutza_7220 sunt corecte - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/......mi-zice-k/

Vezi cum se realizează configurarea la linkul oficial :
http://www.windowsphone.com/......dows-phone

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| c05m1n3l explică:

Ms frumos!

| Citu_Severica_1980 a răspuns:

Imi pare rau dar eu nu am Nokia Lumia 530 am nokia630 intri mai intai pe telefon si iti faci un email si upa intri pe Magazin Pley si dupa vezi ceti cere si daca iti zice ca sa configurezi familia mea dupa deintri pe laptop sau calculator si dupa bagi mufa de la incarcator in laptop si pe celalalt in telefon si dupa intri pe windospohnefamiliamea si dupa iti bagi emailu cu parola si dupa urmezi sfaturile dea colo si dupa intri pe uindos pohe si trebuie sa te conecrezi la Facebook si dupa urmezi sfaturile.