| Canalaş_Criss_1996 a întrebat:

Hey,daca vreau sa il sun pe prietenul meu care e plecat in Germania de pe digi pe Orange,si-a activat roming-ul, ii trebuie si lui credit? Cum ar trebui sa fac, sa isi cumpere o cartela de acolo?

1 răspuns:
| Tinna666 a răspuns:

Da,are nevoie si el de credit.prietenul meu, care este tot in Germania isi cumpara de acolo o cartela, lebara se numeste si isi poate alege, cate minute vrea si cat net.el da pe 1200 de min in Romania si 3g de net 20€..si vorbim pe viber, adica pe net ca ii ajunge o luna sau pe skype apeluri video, sar skype consuma mai mult net.dar el isi poate lua numai minute fara net daca vrea. exista si optiune cu nelimitat minute