| Maria_Ana_2001_AESh a întrebat:

Hey! Îmi puteti recomanda un site bun de unde pot cumpara un iphone 6 replica? Era un site cu acest telefon la 350 de lei dar nu mai gasesc acum.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te juca! Se defecteaza usor si nu-ti ofera nimeni garantie. Chiar daca pe site scrie ca au un an garantie, pana se strica dispare site-ul.

| Glooring a răspuns:

De ce ti-ai lua un Iphone replica?
Dai bani de-am-p*lea si mai si pu*e telefonul.
Eu zic ca banii aia sa ii dai pentru un telefon calumea. Nu replica unui telefon. E ca si cum ai cumpara un ca*at in loc de un tort cu ciocolata, arata la fel.