| Boobeer123 a întrebat:

Hey prieteni, am o intrebare foarte importanta!
Deci...in seara aceasta mi s-a blocat telefonul (Prestigio MULTIPHONE 3400 duo ) si i-am dat un restart insa mi-a aparut pe ecran urmatorul mesaj:
Encryption was interrupted and can'complete. As a result, the data on your phone is no longer accesible.
To resume using your phone, you need to perfom a factory reset, you'll have an oortunity to restore any data that was backed up to yor Google Account." si jos am un buton pe care scrie "Reset Phone" si cand apas nu merge.
Imi puteti spune si mie ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Asteapta sa apara ceva, nu apasa de 999 ori.
2. De ce ai pus criptare? O pui aproape degeaba.
3. Contacteaza-i pe cei de la presigio sau cauta pe google cu se poate da factory reset din butoane.

| Boobeer123 explică (pentru sltlp):

Multumesc pentru raspuns.Am dus telefonul la magazinul de unde l-am cumparat.Fiind in garantie, mi l-au trimis la sediul din Bucuresti casa mi-l repare.Peste 2 zile il am acasa ca nou happy

1 răspuns: