| fely35 a întrebat:

Hey! tocmai mi-am facut un abonament de 5 euro la RCS& RDS si nu stiu cum sa imi activez internetul...
va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Marian_Alin_1992 a răspuns:

Trebuie sa suni la RDS si ei iti vor spune, doar ca astepti o vesnicie. Si eu am acelasi abonament si m-am dat batut, sincer. Sper sa reusesti bafta. 03614004001 de aici iti fac ei transferul.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

E simplu.Intri in setari la wifi si activare date si gata.

| Kampion a răspuns:

Pe telefon vrei sa zici. Pai pe site-ul lor poate are cum sa iti activezi internetul. Daca nu gasesti suna la cei de la RCS & RDS si spune ca vrei sa iti activezi internetul. Funda