| CristinaIoana15 a întrebat:

Hey,TPU.Am o intrebare pentru cei cu Android.De ce cand vreau sa descarc vreo aplicatie imi apare pe google play ca se incarca pentru. a se instala, insa pana la urma nu se mai descarca.Se incarca foarte mult timp.O aplicatie se incarca de o luna.Ce se intampla si ce pot face?
Funda

1 răspuns:
| Carmen_Ema_1973 a răspuns:

Androidul este la fel ca Andrid poate are ceva telefonul tau pote merge mai greu la tine la mine dureza un minut ca si la mine mergea asa pa.