| sdiionel a întrebat:

am o problema de o vreme a inceput sa ma sune fosta mea iubita am o intrebare mica :

cum pot sa ii dau bloc sa nu mai poata sa ma sune vreau ajutor va rog

imi trebuie vreo apicatie

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai telefon cu Android, nu e nevoie sa instalezi o alta aplicatie. Pentru a trece pe cineva pe lista blocati trebuie ca numarul respectiv sa fie copiat in memoria interna a dispozitivului, sa nu fie pe sim. Apoi, din setari, il treci pe lista neagra. Daca ne spui ce telefon ai si pe ce sistem functioneaza (denumire, si versiune - Android 4.4.4 sau iOS etc), am putea cauta etapele exacte de blocat numere care deranjeaza fara rost.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Era foarte greu sa cauti `call block` pe ala de unde-ti iei aplicatiile, nu?

| Diaana17 a răspuns:

Bună! Nu îți trebuie nicio aplicație. Caută lista neagră la apeluri și adaugă-i numărul acolo. Dacă nu o găsești niciunde, intră la agendă, intră la numărul ei și acolo o să ai Blocare directă apeluri sosite. Bifează căsuța de acolo și gata. Sper că te-am ajutat, noapte bună!