| xV3N0Mx a întrebat:

Am o problema in legatura cu romtelecom-ul adica vecina mea are tv prin romtelecom si cand pornesc wifi-ul pe telefon imi apare server wpa si wep dar cu parola faza ii unde gasesc parola? Ca daca i-o cer mi-o da dar nu stiu in ce parte se afla sau unde...Va rog ajutati-ma
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| yoboss97_5553 a răspuns:

Pe spatele la modem dar nu mai stiu care este incearca toate codurile alea lungi de acolo unul trebuie sa iti mearga si sa incerci de 2 ori unul ca poate il scrii gresit

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Parola pentru deblocarea wifi-ului se gaseste pe spatele router-ului sau a modem-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Parola pentru deblocare a retelei Wi-Fi o gasesti pe spatele router-ului. Oricum, trebuie sa locuiesti langa ea daca vrei sa prinzi, altfel nu. Sanatate!

| MaxKiller911 a răspuns:

Parola este pe spatele modemului. Daca te uiti vei vedea ca scrie undeva WEP : parola si WPA : parola.

| xV3N0Mx explică:

Multumesc de raspunsuri!:*

| emanuelmacina a răspuns:

Pai...ar fi o idee sa i ceri parola... e scrisa pe routter daca nu a schimbat-o niciodata