| PhhEuValy a întrebat:

Am si eu o curiozitate. La noua oferta de abonament la Telekom cu "Vino cu numarul tau la Telekom" si primesti 2 Telefoane si 1 tableta. Trebuie platite 3 abonamente? Adica, trebuie sa platesc pentru telefoane si pentru tableta?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Plăteşti 2 abonamente + 1 gratis ( în primii 2 ani ) + 99 lei device-urile!

"Oferta de portare cu Pachet Promoțional
Oferta se adresează clienților care se porteaza în rețeaua Telekom Romania, la încheierea unui contract pentru o perioadă de 24 luni, la achiziția unui Pachet Promoțional format din telefoanele Samsung Galaxy Grand Prime, Samsung Galaxy Pocket 2 și tabletă Vonino Xara QS 7 3G, împreună cu abonamentul Nelimitat Voce L, la un preț de 19, 95 Euro/lunăƒ, extraopțiunea Reîncărcare cu beneficii pentru Cartela Telekom la un preț de 6, 2 Euro/lună și abonamentul de date Internet Nelimitat XS cu taxムlunarムzero pe durata initalムa contractului. Prețul Pachetului Promoțional include tranșa de plată a telefoanelor și tabletei, tariful serviciului și reducerile contractate. Valoarea afisatムaferentムtelefoanelor și tabletei se va plăti în magazine la încheierea contractului." - SURSA :
https://www.telekom.ro/oferta-nationala-easter-mobil/

Toate cele bune.

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Oferta se adresează clienților care se porteaza în rețeaua Telekom Romania, la încheierea unui contract pentru o perioadă de 24 luni, la achiziția unui Pachet Promoțional format din telefoanele Samsung Galaxy Grand Prime, Samsung Galaxy Pocket 2 și tabletă Vonino Xara QS 7 3G, împreună cu abonamentul Nelimitat Voce L, la un preț de 19, 95 Euro/lunăƒ, extraopțiunea Reîncărcare cu beneficii pentru Cartela Telekom la un preț de 6, 2 Euro/lună și abonamentul de date Internet Nelimitat XS cu taxムlunarムzero pe durata initalムa contractului. Prețul Pachetului Promoțional include tranșa de plată a telefoanelor și tabletei, tariful serviciului și reducerile contractate. Valoarea afisatムaferentムtelefoanelor și tabletei se va plăti în magazine la încheierea contractului.