| KingTheKing a întrebat:

Am un iPhone 5 si l am scăpat de curând pe jos, si am observat ca in stânga sus mi a a ridicat puțin Geamul de la display. Iar când apăs pe colțul acela se vede foarte ciudat ca si cum as apasă foarte tare pe display dacă înțelegeți ce spun. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| kiky98 a răspuns:

Tu clar nu ii poti face nimic. Trebuie dus in service pentru a-ti schimba displayul, pentru ca de facut ceva la cel de acum nu cred ca se mai poate.

| Caragui_Mihaela_1983 a răspuns:

Dul la un specialist in iphone-uri. sper ca te-am ajutat