| Bybuuu a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si as vrea sa îmi schimb telefonul. Mă gândesc la un Samsung, HTC sau iPhone...voi ce îmi recomandati pentru ca chiar nu stiu? IPhone e ultima varianta pentru ca e destul de scump. Dau funda pt cel mai explicit răspuns!

3 răspunsuri:
| love3372 a răspuns:

Samsung Galaxy de orice fel. Eu am S3 mini si sunt super multumita de el.

| FFG454 a răspuns:

In primul rand, Windows Phone si iOS nu sunt bune de nimic. In al doilea rand iphone chiar daca e scump e un telefon de fite bun de nimic. In al treilea rand ia-ti un Samsung Galaxy S3 sau un Samsung Galaxy S4 mini, sau daca ai bani mai multi ia-ti un Galaxy Note 3 (care e mai bun decat S4 si S5).

| YoungCaesar a răspuns:

Depinde ce model vrei. Per total si Samu si HTC is bune.