| cezcez a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre Allview a5 quad si iphone 4s. vreau pentru jocuri mari sa sa merga tot bine

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 4s ( 64 GB ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6018&idPhone2=4212

Toate cele bune.

| goldenbullet a răspuns:

Salut! Am avut si eu Allview asemanator‚ dual core. Allview o.sa iti mearga sacadat dupa cateva luni‚ mai ales daca este dual core. Eu as alege iphone 4s‚ insa si el are o problema ca restul telefoanelor ( uneori se poate strica butonul de inchidere si trebuie schimbat ) funda? happy

| MskDesign a răspuns (pentru goldenbullet):

Nu mai recomandati toate rahaturile pe care le scot cei de la Apple! Aplicatiile pentru dispozitivele Apple sunt toate pe bani.

| cezcez explică:

Goldenbullet! dar iphone 4s cati rami are? nu cred ca ar fi bun pentru jocuri tu ce zici? ca eu am auzit de la prieteni ca Allview a5 quad este destul de bun!

| cezcez explică:

Goldenbullet si daca este dual sim pot folosi doar o cartela? adica functioneaza cu o cartela?