| Jhonny312 a întrebat:

Care-i treaba cu lyca mobile...Am luat o cartela cu numar de 10 euro.Este prima data cand folosesc o cartela de acest gen.La ce numar gasesc extraoptiunile pentru pentru minute si date? Pe cartela scrie doar cum sa reincarci, dar nici vorba de extraoptiuni. Extraoptiune apare automat in functie de creditul pe care l-ai bagat sau nu?!?! Si daca da cat!?! Raspundeti repede va rog.

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

De extraoptiuni am auzit doar la Vodafone. Retelele de telefonie, desi se aseamana, nu sunt identice. Pentru Licamobile, consulta aici: https://www.lycamobile.ro/ro/