| Nistor_Florentin_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia 520?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu recomand telefoane pe windows...gaseste ceva mai bun!

| rapp2020 a răspuns:

E bun telefonnu

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Mi se pare un telefon reusit care a iesit pe piata cu un pret bun, accesibil multor persoane.

Punctele lui forte sunt procesorul si camera iar daca vrei sa il cumperi la un pret bun iti recomand: http://bit.ly/1sOlMYO

| adrianionut49 a răspuns:

E bun dar daca ili scapi se sparge repede adica nu e foarte rezistent, are windows si asta nu e prea convenabil deoarece daca ti se strica acel windows nu poti sal mai faci numai daca il duci la reparat(sansa e de 20% sa fie reparat), se zgarie repede de aceea trebuie sa fi atent. Intr-un fel e bun si in altul e rau.

| Goten91 a răspuns:

Se aude tare si face fotografii bune (ziua pentru ca nu are blit).
Pentru internet si muzica este excelent, insa daca vrei si aplicatii, nu prea gasesti deoarece are wp.8

| Mihaisiatat06 a răspuns:

Dupa parerea mea este foarte bun.are si un prieten de al meu.