| IulicaBiancutza a întrebat:

Ce telefon stiti care sa poata sa filmeze cu incetinitorul? Sau o camera de filmat/fotografiat. Funda daca il gasesc pe net!
ps:spune-ti un pret pana in 1500 de lei!

Răspuns Câştigător
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Uite cu telefonul asta http://bit.ly/1joAYaR ii iei o aplicatie sau pui video in Sony vegas si ii micsorezi viteza. Doar camerele de filmat de mii de euro au acea functie slow motion care vezi cum merge glontul.

3 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Foloseste go-PRO 3

| GabyAdicaEu a răspuns:

Poti filma cu un smartfone si dupa sa descarci pe calculator videoclipul si sa il faci cu un program. Bafta happy

| GabyLimo a răspuns:

Poti sa faci asta direct pe telefon cu aplicatia vivavideo iti faceai propiiele filme bagai muzica gen Sony vegas numai pentru. Android aveai si fast motion.