| Carla_Teodora_1990 a întrebat:

Cu siguranta multi dintre voi au auzit despre aplicatia My talking Tom pentru Android. Mi l-am instalat recent si imi place mult dar l-am scanat cu Avira si mi-a spus ca are virusul domob. Imi puteti zice va rog ce poate face acel virus telefonului? Intreb deoarece stiu ca Avira gaseste de obicei virusi mici, care nu pot face mai nimic rau. Fundaa.

1 răspuns:
| Exaizo a răspuns:

Este antivirusul de pff. Nu are nici un virus, rly now. Este aplicatie oficiala acceptata de Google Play, care i-a facut si reclama. Poate a gasit o fila si a catalogat'o gresit. Dar nu are virusi.