| RainbowSplash a întrebat:

Eu am Android Lollipop 5.0.1,si am un Samsung S4. Cand l-am luat aveam alt android si peste vara s-a actualizat. Daca ii dau restart la telefon, sa revin la setarile din fabrica, ce se va intampla cu androidul meu?

Răspuns Câştigător
| Icovan a răspuns:

Posibil sa revina la momentul anterior ca si cand ti-ai cumparat telefonul!
Dar daca se poate face Update va deveni de 5.0.1

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" - NU revine la Android 4!
Dacă vrei să ai acel Android 4 ( iniţial ), NU ai cum să faci downgrade, se poate face doar RESOFTARE!

Toate cele bune!